Relacja z targów Light+Building 2024

2024 - 03 - 20

Nasz zespół na czele innowacji: raport z targów Light & Building we Frankfurcie

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych na świecie – targach Light & Building we Frankfurcie.

Targi Light & Building to nie tylko okazja do zaprezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie oświetlenia, automatyki budynkowej i energooszczędnych technologii. To także platforma do wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów oraz inspirujących dyskusji nad przyszłością naszej branży.

 

Nasi pracownicy aktywnie uczestniczyli we wszystkich aspektach targów. Mieliśmy okazję nie tylko poznać najnowsze trendy i innowacje, ale także wziąć udział w inspirujących prezentacjach i warsztatach, które poszerzyły naszą wiedzę. Obecność brandów ComfortClick, Displine, Doepke, Ekinex, Helios, Theben i Wiska na targach Light & Building była nie tylko sposobnością do promocji produktów, ale także potwierdzeniem zaangażowania w rozwój branży oraz zdolności do pozostawania na czele innowacji.

 

Bądźcie z nami na bieżąco, ponieważ już teraz planujemy wdrożenie nowych pomysłów i rozwiązań. Śledźcie nasze kanały społecznościowe oraz stronę internetową, aby być na bieżąco. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!