W EL-TEAM od 30 lat zajmujemy się rozwojem profesjonalnych rozwiązań instalacyjnych w Polsce.

Kierunek naszych działań wyznaczają trzy najważniejsze dla nas wartości:

  • _ jakość
  • _ doświadczenie
  • _ partnerstwo

Zajmujemy się doradztwem technicznym, sprzedażą oraz wdrożeniami nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań z oferty naszych partnerów. Działamy w czterech głównych obszarach:

Innowacyjne rozwiązania elektrotechniczne

Inteligentne budynki

Systemy wentylacyjne

Energetyka zawodowa (OSD) w zakresie sieci SN

Naszym klientom dostarczamy najlepsze rozwiązania z segmentu elektrotechniki, nowoczesnych instalacji elektrycznych, energetyki, automatyki budynków i systemów wentylacji. Obsługujemy w ten sposób obiekty przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, hotele, biura i domy jednorodzinne. Działamy na rynku hurtowym, zajmując się promocją i dystrybucją produktów sprawdzonych i cenionych producentów.

Nieustannie wprowadzamy innowacje w zakresie automatyki budynków. Zwiększamy dostępność i poszerzamy wiedzę na temat standardów instalacji elektrycznych nowej generacji. Dostarczamy rozwiązania pracujące w otwartym, międzynarodowym standardzie KNX oraz innych, m.in.: LUXORliving, DALI, Modbus, BACnet.

Misja EL-TEAM

Widzieć potrzeby klienta i oferować mu jakość we wszystkim, co robimy.

Wizja EL-TEAM

Dzięki temu, że oferujemy najlepsze praktyki w obsłudze profesjonalistów, nasi klienci zyskują więcej czasu na działanie.

Rola EL-TEAM

Przedstawicielstwo uznanych europejskich producentów w Polsce zapewniające zaawansowany poziom doradztwa technicznego i dostęp do najwyższej jakości produktów oraz systemów dzięki sieci dystrybucji na terenie całego kraju.

Założyciele firmy od początku stawiali nie tylko na innowacyjne produkty, ale przede wszystkim na przekazywanie eksperckiej wiedzy z nimi związanej.

Dbałość o ludzi i ich rozwój w każdym aspekcie zawodowego życia zawsze stał na pierwszym miejscu. Do dzisiaj EL-TEAM hołduje tym zasadom. Ludzie, ich doświadczenie i profesjonalizm w działaniu, a także jakość dostarczanych produktów, są fundamentami, na których opiera się współpraca z naszymi klientami.

Tomasz Habryka, CEO

EL-TEAM w liczbach

Nieograniczony potencjał

30

lat doświadczenia w branży

12

brandów w ofercie

45 000

indeksów w magazynie

15 000

produktów w stałej ofercie katalogowej

3600

zamówień realizowanych średnio w ciągu roku

>600

klientów obsługiwanych średnio w ciągu roku

Historia

Poznaj przełomowe momenty w rozwoju naszej firmy.

doradztwo

Oferujemy profesjonalne wsparcie dla hurtowni, biur projektowych, architektów i deweloperów, a także instalatorów oraz profesjonalnych klientów ostatecznych z branży przemysłowej.

dystrybucja

Jesteśmy przedstawicielem kilkunastu uznanych europejskich producentów w dziedzinie nowoczesnych instalacji elektrycznych, elektrotechniki i energetyki, automatyki budynku oraz systemów wentylacji.

kontakt

Potrzebujesz wsparcia technicznego lub pomocy przy doborze produktów? Chcesz podjąć współpracę? Nasi specjaliści czekają na Ciebie.