EL-TEAM na Konferencji KNX EXPERTS MEETING: IoT Edition 2023

EL-TEAM na Konferencji KNX EXPERTS MEETING: IoT Edition 2023

2023 - 11 - 28

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i rozmowy podczas Konferencji KNX EXPERTS MEETING 2023: IoT Edition 23 listopada 2023 w Łodzi. Jako członek Stowarzyszenia KNX Polska mieliśmy przyjemność współorganizować to wydarzenie i reprezentować producentów których jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim: ComfortClick, Ekinex i Theben. Zespół ekspertów EL-TEAM zaprezentował najnowsze rozwiązania w standardzie KNX. Wydarzenie to odbyło się pod patronatem KNX Association.

Konferencję otworzył Tomasz Habryka – Prezes KNX Polska i CEO EL-TEAM wraz z Tomaszem Grudą z firmy vBASS – Sekretarzem KNX Polska. Prowadzącym konferencę był nasz kolega z zespołu Radosław Szczebak (Brand Manager Theben).

Podczas licznych prezentacji wystąpili inni nasi przedstawiciele: Łukasz Borowski (Brand Manager Ekinex) oraz Jacek Wyleżuch (Brand Manager ComfortClick). Na naszym stoisku można było porozmawiać z Joanną Habryką – odpowiedzialną za kontakty z architektami, Mariką Lilliu – reprezentantką producenta Ekinex oraz z Maciejem Kozłowskim – naszym bezpośrednim opiekunem klientów z segmentu KNX.

Gratulujemy całemu zespołowi EL-TEAM, który kolejny raz stanął na wysokości zadania kierując się profesjonalizmem oraz pasją! Great Job!

 

Więcej o tym wydarzeniu oraz pełna fotorelacja na stronie:
👉 www.knxstandard.pl/dziekujemy-za-udzial-knx-experts-meeting-2023-iot-edition

Zobacz wideorelację:
👉 www.youtube.com/KNX_Experts_Meeting_2023_IoT_Edition