Świętujemy 30-lecie działalności

EL-TEAM to 30 lat jakości, doświadczenia i partnerstwa w branży profesjonalnych rozwiązań instalacyjnych w Polsce.

Od 1992 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność na rynku elektrotechnicznym, wprowadzając nowoczesne rozwiązania naszych europejskich partnerów. Zapraszamy do wspólnego świętowania i skorzystania ze specjalnie przygotowanej, jubileuszowej oferty.

Nasza historia

Poznaj przełomowe momenty w rozwoju naszej firmy.

Założyciele firmy od początku stawiali nie tylko na innowacyjne produkty, ale przede wszystkim na przekazywanie eksperckiej wiedzy z nimi związanej.

Dbałość o ludzi i ich rozwój w każdym aspekcie zawodowego życia zawsze stał na pierwszym miejscu. Do dzisiaj EL-TEAM hołduje tym zasadom. Ludzie, ich doświadczenie i profesjonalizm w działaniu, a także jakość dostarczanych produktów, są fundamentami, na których opiera się współpraca z naszymi klientami.

Tomasz Habryka, CEO

Jubileusz 30-lecia

15 września 2022 wraz z naszymi partnerami, kontrahentami i przyjaciółmi celebrowaliśmy 30-lecie naszej aktywnej działalności. Podczas przyjęcia w Restauracji Browar Przystań, w sercu Parku Śląskiego w Chorzowie wspólnie wspominaliśmy historyczne chwile i kroki milowe w naszej działalności, a także uczciliśmy zdrowie tych, których wkład w nasz rozwój jest nieoceniony! Dziękujemy naszym partnerom, naszym klientom i całemu zespołowi za obecność podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Dziękujemy za wieloletnią współpracę.

W czasie naszej 30 letniej działalności nieustannie rozwijaliśmy naszą działalność, z dbałością o najwyższą jakość, budując doświadczenie naszego teamu oraz świadome i zaangażowane partnerstwo w branży elektrotechnicznej. Od 1992 roku wprowadzamy najlepsze, innowacyjne rozwiązania na polski rynek, będąc przedstawicielem europejskich producentów i światowych standardów. Dzięki współpracy opartej na zaufaniu wciąż się rozwijamy i doskonalimy naszą ofertę opartą na dystrybucji i doradztwu. Dziękujemy wszystkim firmom, które zdecydowały się na współpracę z nami i stały się naszymi partnerami oraz klientami.

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania!

 

Na cały jubileuszowy rok przygotowaliśmy oferty specjalne, promocje oraz wydarzenia. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie oraz na profilach w social mediach:

Producenci

Jesteśmy autoryzowanym, oficjalnym przedstawicielem kilkunastu znanych i cenionych europejskich producentów w dziedzinie nowoczesnych instalacji elektrycznych, elektrotechniki i energetyki, automatyki budynku oraz systemów wentylacji. Wśród naszych brandów znajdują się Bachmann, Black Nova, CJC Systems, Comfortclick, Displine, Doepke, Ekinex, Helios, Hortsmann, Theben i Wiska. Jesteśmy dumni ze współpracy i zaufania jakim obdarzyli nas producenci i czujemy się zobowiązani do najwyższych standardów pracy i obsługi klienta.

Klienci

Grono naszych klientów stanowią wyspecjalizowani integratorzy, instalatorzy, projektanci instalacji, a także hurtownie elektryczne i biura sprzedaży na terenie całego kraju. Z dumą obserwujemy rozwój rynku profesjonalnych rozwiązań instalacyjnych, wspieramy doświadczeniem, wiedzą techniczną i zaopatrujemy w najlepszej jakości produkty i systemy uznanych producentów.